Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miylen vizsgalatokra fognak...

Miylen vizsgalatokra fognak kuldeni hasi fajdalmaim vannak?

Figyelt kérdés

Az elmult fel evben egyre tobbet faj az alhasam ezert elszeretnek menni orvoshoz , de mindenutt olvastam hogy rogton tukrozesre kerul sor vagy ledugnak a torkomon egy csovet

Hat ez eleg iszonyuan hangzik , inkabb elek vele kibirhato


Nemtudom osszekapcsolodnak e a tunetek hogy , eleg surun jarok pisilni este , es nem sok mennyiseg , lehet van valami a holyagommal

Sajnos akarmiylen kelemetlen nem csak a hasi fajdalom miatt gondolom hogy valami esetleg vegbeltajekon is lehet hanem abbol is hogy enyhen feher lepedeked a nyelvem es minimalisan de lehet latni az elejen hogy a ket oldalt olyan hullamos , nem feltuno ade ha magamnak nezem.latom hogy olyan mimtha foglenyomat lenne , ezmelle sajnos iszonyatos szajszag is tarsul , mindennapom azzal telik hogy mosom a fogam es ragozok , kezdem unni

Az elozo orvos azt modnta elsonek a refluxot zarjak ki es leakart dugni egy csovet , de lemondtam az idopontot

Az elmult honapban a mensim is tobbszor kimaradt

Elofordult msotanaban hogy kicsit veres volt a szekletem , de egyaltalan nem rendszeres es nem suru , ugyvoltam vele biztos csak felszini es hamar meggyogyult

Nos nemtudom vannak e osszefuggesek de kitudja leirtam


A dokinak is doroljam vegig mindenzt? Vagy eleg a hasi panaszt mondani meg a lehelletem?


Cukorbeteg nemvagyok azt a vizsgalatot megcsinaltak


Feltetlen kell ehhez ilyen drasztikus vizsgalat hogy megallapitsak mi a gond? Nem lehet valami mas egyszeru magyarazata?


2017. júl. 18. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Refluxnál nem az alhas fáj, hanem a gyomorszáj környékén.

Nőgyógyásznál, urológusnál voltál már? Hasi ultrahang, vérvétel sem ártana.

2017. júl. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam de a kovetkezo honapra van idopontom nogyogyaszatra , de hat ha ott lenne gond abbol hogy kovetkezne a szajszag?
2017. júl. 18. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!