Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tyúkszem van a talpamon.1 éve...

Nagymarosi Lajos kérdése:

Tyúkszem van a talpamon.1 éve megnőtt, ezért tyúkszemtapaszokat tettem rá.60 napja kezelem tapaszokkal. Megpuhul a bőr a tetején, levágom, de mintha újranőne. El fog múlni így, vagy olyan mély lehet, hogy csak a kivágás segíthet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is évekig küszködtem tapaszokkal, kenőcsökkel és nem múltak el. Én végül felcsesződtem és kikapartam magamnak egy hegyes kisollóval. Szerintem ha ezt nem mered, vágasd ki. Összességében gyorsabb és olcsobb mint mindenféle kencére költeni hosszú hónapokig / évekig.

19/l

2017. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban tyúkszem, akkor azt egy alapos lábáztatás után egyben kell kiemelni, de lehet nem is tyúkszem, hanem szemölcs, arra viszont nem tyúkszem tapasz kell.
2017. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!