Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Én 14 éves fiú vok. Az elmult...

Én 14 éves fiú vok. Az elmult 1-2 heten elkezdett fajni a fejem de csak baloldalt ha felallok hirtelen akkor is faj es melle meg egy 2 masodpercre nem latok mert sotetet latok pls valaszoljatok meg kb mi bajom lehet a válaszokat előre is kös. Zönöm?

Figyelt kérdés
Nem drogozom es nem alkoholizalok sem dohanyzom azert roviditem mert nem engedi kiirni
2017. júl. 19. 23:58
 1/7 Dzseri ***** válasza:
100%

alacsonyvérnyomás

menj el a háziorvosodhoz

2017. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is vérnyomás problémára gyanakodok.

Amint lehet menj dokihoz

2017. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es ezt nem tudnam otthon valahogy megemelni mert nagyon felek a verveteltol es minden beavatkozastol amugy koszonom a valaszokat
2017. júl. 20. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu hogy alacsony vernyomas. Nekem is ilyen. Nezz utana neten. Lehet a kanikula miatt most jobban erzed.
2017. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Azért nem látsz, mert a hirtelen felállástól leesik a vérnyomásod és az agyad egy pillanatra nem kap elegendő vért. Ilyenkor megszédülni nem szoktál?
2017. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dzseri ***** válasza:

14 évesen ne félje a vérvételtől! csak egy kis apró csipás


Bírd ki! Légy férfi!

2017. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Megértem a kérdezőt! Gyűlölöm, ha szurkálnak. Ráadásul behíztam a vénáimat. Szerencsére a labor asszisztens hölgyek nagyon ügyesek ott, ahová én járok, így általában első szúrásra sikerülni szokott vénát találni.
2017. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!