Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez rosecea?

Szerintetek ez rosecea?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először 17 éves vagyok, és 4-5 éves korom óta állandóan piros az arcom. Voltam több bőrgyógyásznál és egyik se tudott semmit sem mondani. Egyik azt mondfa hogy majd elmúlik, másik pedig hogy ez ilyen marad örökre. Voltam kozmetikusnál is aki azt mondta hogy ez gyulladt arcbőr és kezeltessem,mert kialakulhat később rosecea. Mivel nem tudom mit csináljak vagy hogy kihez kéne fordulni. Gondolkodtam lézeres kezelésen hàtha segít. Nagyon sok bioderma krémet is kipróbáltam,egyiksem vált be. Küldök képeket.



Kép (1) : [link]


Kép (2) : [link]


Kép (3) : [link]



2017. júl. 21. 13:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Láttom sikeresen elírtam. rosacea*
2017. júl. 21. 13:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok kozmetikusnak van bőrpìr,érzékeny bőr kezelése. Még azt kipróbálom aztán marad a lézeres végső megoldásnak.
2017. júl. 21. 14:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Kép (1) nem működik. Ez már igen

[link]

2017. júl. 21. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, ez az.
2017. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 éves korom óta ? Ez kemény..
2017. júl. 21. 14:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!