Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitöl van nehézlégzésem?

Mitöl van nehézlégzésem?

Figyelt kérdés

Kb 2-3-éve veszem nehezebben a levegőt, fél éve már addig is eljutott hogy fekve se kapok rendesen levegőt. Voltunk mellkasröntgenen ahol kötegesebb rajzolat látszodott. Házi orvosom azt mondta hogy be vannak gyulladva a hörgöim. Irt fel rá gyogyszert ami elfogyott de még mindig van ez a nehézlégzés. Orvosom azt mondja tiszta a tüdöm, de akkor mi ez? Menjek el szerintetek újjab röntgenre?

/16L/


2017. júl. 21. 20:40
 1/6 anonim válasza:

Nekem is ugyanígy nehézlégzésem volt, a hörgőim be voltak/vannak gyulladva. Én azt a magyarázatot kaptam, hogy ez egy nagyon enyhe pánikbetegség lehet. Nálam akkor kezdett a dolog javulni, amikor már nem nagyon stresszeltem rá az új környezetre, barátokra leltem, nem voltam annyira depis, mint azelőtt.

Hidd el, javulni fog a dolog.

2017. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez picit most megnyugtatott ^^
2017. júl. 22. 11:24
 3/6 anonim válasza:
Egyébként neked vannak ilyen jellegű problémáid? Például hogy sokat stresszelsz vagy nagyon ráparázol dolgokra vagy hasonló? Mert nálam is ez volt a fő kiváltó ok, ez a folyamatos izgulás, az pedig, ha nem kap levegőt az ember, az csak még jobban beparáztat és ettől a félelemtől csak még rosszabb lesz. De tudom ajánlani a sportolást, nekem bevált, sokkal tisztábban lélegzem. Ráadásul levezeti a stresszt.
2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Spotolok rendszeresen

Meg ez a nehezlegzes napi 24-oraba van folyton es csak percenkent kapok rendesen levegot

2017. júl. 23. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Barmi lehet! Okozhatja pulmonologiai, illetve meg meg akar kardiologiai ok is. En a helyedben elmennek eloszor a Tüdőgyògyàszatra.
2017. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a BUTEYKO légzéstechnika tanfolyamot. Nekem is nehézlégzésem volt és meggyógyultam.
2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!