Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Régóta gondolkodom, hogy...

Régóta gondolkodom, hogy vajon mi lehetett a bajom, van valakinek tippje, hogy milyen betegségem volt?

Figyelt kérdés
Még gyerek voltam, amikor baloldalon erős hasi fájdalmam lett az egyik reggel. Előtte pár nappal már éreztem, hogy van valami baj, mert a hátam is nagyon fájt előtte napokig meg a hasam is enyhén fájt, bár a hátfájás lehet nem függ ezzel össze. De egyik reggel már hátfájás nem volt, de iszonyatosan fájt a hasam baloldalon. Szüleim egyből vittek az ügyeletre, mert azt hitték vakbélgyulladás, de az ottani orvos azt mondta ez nem az és fájdalomcsillapítót nem szedhettem és nem is írt fel rá semmit, hanem hétfőn háziorvoshoz kellett mennem és ő elküldött laborba és vizeletvizsgálatra és ezt 2-3 naponta ismételni kellett, de soha nem mondott semmit az orvos és nem is írt fel semmit. Több, mint 1 hétig nagyon erős hasi fájdalmam volt, még éjszaka sem tudtam aludni, csak max 2-3 órát. Enni semmit nem tudtam, néha ettem 1-2 falatot, de azt egyből hánytam is ki. Már, amikor étel nem volt bennem, de a savat akkor is hánytam. Szóval folyton hányinger, hányás, hasi fájdalom. Már a 2. vagy 3. napon menni is alig bírtam a fájdalomtól, feküdni is nehezen tudtam, szóval szenvedés volt végig. Aztán több, mint 1 héttel később kezdek enyhülni a tünetek és végül el is múlt a fájdalom és a háziorvosom végül azt mondta, hogy egy enyhe gyulladás volt. De mai napig nem értem, hogy ez milyen "enyhe" gyulladás lehetett vagy mi okozta a problémát. Ha esetleg Valakinek van tippje, annak nagyon örülnék!
2017. júl. 21. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Tényleg csak tipp, nem vagyok orvos, de talán az epéddel volt valami baj.
2017. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!