Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Nagyon meleg...

Mi lehet ez? Nagyon meleg van, engem meg néha ráz a hideg! (Lázas nem vagyok) SOS!

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy kullancs lehet, mert hallottam róla a hírekben, hogy rengeteg van itt mostanság én meg sokat sétálok fák alatt meg ilyen bokros, füves helyeken. De mindig fogdosom a tarkóm meg a fülem mögötti részt de sose érzem, hogy lenne ott valami. Hol lehet még benne kullancs??? A szobámban vagy 28 fok van de tisztára olyan mintha lázas lennék. Nem értem mi ez! Tudnátok segíteni?

2017. júl. 23. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokféle vírusbetegség előfordulhat nyáridőben, akár mosatlan gyümölcstől, zöldségtől.
2017. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy csak képzelődöm?? De olyan halálos meg ilyenek nem lehet. Ugye?
2017. júl. 23. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyulladástól lehet. Akár egy bélgyulladás is lehet az oka. Ideg alapon, és pajzsmirigyműködés rendellenességtől is lehet. Igyál gyulladáscsökkentő teákat. Ha nem múlik, akkor kivizsgálást igényel.
2017. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat. Most várok egy kicsit, hogy mi lesz. Aztán ha nem fog javulni akkor elmegyek dokihoz. Mondjuk szerintetek ilyen gombóc érzés a torokban vagy olyan nem tudok rendesen nyelni érzés?
2017. júl. 23. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a gombóc érzés ez ideg alapon van. Lehet ideg alapon ráz a hideg. Nálam is szokott lenni időnként, ha idegileg nem vagyok rendben. Próbálj meg inni citromfű teát. Nap közben is ihatsz pár pohárral. Szedjél B vitamin komplexet, és Magnerot magnéziumot.
2017. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!