Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa. Himlős vagyok, szabad...

Furcsa. Himlős vagyok, szabad dohányozni? L. EN. T:333

Figyelt kérdés
Szóval himlős vagyok és a tokom is hólyagos belülről és nyelni is alig birok már...ilyenkor szabad dohányozni???

2017. júl. 24. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a füst még inkább irritálná a torkodat, és így jobban is fog fájni, a nyákképződést is fokozza, így lassabban gyógyulnál meg.
2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az egészségedet nézzük, akkor soha nem szabad(na).

Ha az egészséged mindegy, akkor persze, ilyenkor is lehet. A cigarettát pont azért kezdték el terjeszteni, hogy a háborúban a katonák kevésbé érezzék az éhséget, a fájdalmat. Adták nekik ingyen, hogy inkább cigizzenek, addig se panaszkodnak. Így terjedt el az egész világon, és sajnos azóta is szívja az emberek ostobábbik bele. És nem lenézésből mondom, ez adottság, sajnos.

2017. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!