Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet ott aludni?

Figyelt kérdés

A párom a I.Sz.Gyermekgyógyászati Klinikán fekszik komoly kezelés alatt 16 éves vagyok és szeretnék mellette lenni folyton mivel nem akar egyedul lenni es nem érzi túl jól magát.

Kérdésem az lenne, hogy tudnék itt maradni vele éjszakára? Lehetséges egyáltalán?



2017. júl. 26. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Egy széken ülve tudsz ott lenni. Egészséges embernek nem adnak kórházi ágyat.
2017. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor itt tudnék maradni éjszakára a párommal? Fizetni kellene érte?
2017. júl. 26. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, max az azonos nemu szulojenek lehet ott aludnia, de a legtobb helyen annak se, vagy csak kisgyerekkel (6 eves korig). Egy korhaznak erre nincs kapacitasa, helye. Legtobbszor meg a betegeknek sincs eleg hely (foleg gyerekosztalyokon) nem hogy meg a pereputty is ott csovezzen.
2017. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedik... a legtobb helyen latogatasi ido utan elzavarnak. Kerdezz meg egy apolot.
2017. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell így beszélni egy normális kérdést tettem fel. És mások is itt aludnak ugyanúgy széken, ezért kérdeztem, hogy lehetséges-e. Erre a primitív hozzáállásra nem voltam kíváncsi.
2017. júl. 26. 16:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kivéve aki megemlítette a "csöves" szót...

2017. júl. 26. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg ott.


Itt a gyakorin sokszor a normális kérdésért is harapnak, nem kell őket komolyan venni. Túl stresszesek. :)

2017. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
16 évesen "páromozni" elég vicces egyébként meg a kórházban kérdezd meg, pláne ha "komoly kezelés" alatt áll.
2017. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi köze hozzá hogy én, hogy hívom a párom nem ez volt a kérdés és a sajátos véleményét nem kértem.

Megértem, hogy magánál mások a szokások viszont nekem ő a párom hamarosan élettársam de viszont semmi köze ehez ha pedig csak megjegyzéseket tud tenni inkább nem kell válaszolnia.

2017. júl. 26. 17:25
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon érdekel, hogy mit kértél, ez az erőltetett magázás meg szánalmas :)
2017. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!