Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? .

Mi lehet a bajom? .

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek orvoshoz , de kiváncsi vagyok addig is . Reggelente fájó égető érzést érzek a gyomromban , már nap közben is kezdem érezni evéstol fuggetlenul . Kaptam már reflux gyogyszert de gyengébbet de nem használ . Nemtudom mi bajom lehet? . Reflux, vagy baktérium vagy mi ?

Tünetek amiket tapasztalok : Sokat büfögök és miután bufögök elmulik aztán visszajön , nyomó , évető érzés a szegycsont alatt . Nemtudom savtultengés vagy reflux vagy helicobacter pylori , ? Nem sőtét a székletem nem hányok . Valaki segitsen . 19/F



2017. júl. 27. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Epe működéssel lehet baj, vagy tényleg reflux.
2017. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,de nem hiszem ,hogy epe .

Nekem ahogy véget ér középen a szegycsont ott fáj és egy kicsit jobbra . Ezért már nemtudom mi lehet a probléma . Azért érdekell ennyire mert Németországban élek , pont készülök hazamenni . Nehogy akkora adjanak időpontot amikor otthon leszek . Ha meg akkora adnak mikor visszajövök addigra meg belerokkanok abba,hogy nemtudom mi bajom .

2017. júl. 27. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Refluxos tünetnek tűnik, de hogy konkrétan mi a bajod, azt csak tükrözéssel lehet megállapítani, itt senki nem fogja tudni neked megmondani.
2017. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!