Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek gerincferdülésem...

Szerintetek gerincferdülésem van? (Képek lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem épp a legszebb a bőröm, de a kérdés itt most nem arra vonatkozik!


[link]


[link]



2017. júl. 28. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elkepzelheto. El kellene menned orovoshoz, utana pedig rendszeresen uszni akkor is ha nem sulyos, mert mindenkeppen van valami jobbra hajlas, a csipodon is latszik egy kicsit.
2017. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkepp menj ortopediara.Suliba nincsenek ilyen vizsgalatok? Ha teheted menj uszodaba tornazz igy lehet korrigalni nezz neten ilyen vidoekat egy csomo van fent😊
2017. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet, hogy ("enyhe") gerincferdülésem van?
2017. júl. 28. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Iiiiigeeen. Mar mondtuk.
2017. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Októberre kaptam időpontot.
2017. júl. 28. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig usszal minden nap, elsosorban gyors es hatuszas javasolt, a mell uszas csak akkor ha szabalyosan csinalod. Az Etka Jogat is javaslom, nezz utana interneten.
2017. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is van a hirtelen növés miatt, 22 éves koromra megerősödtem és javult, nem múlt el de nem okoz semmi panaszt. De sportolj és tornázz
2017. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2018. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!