Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas szeretnék lenni hétfőtől...

Lázas szeretnék lenni hétfőtől szombatig. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Volt egy tervem a forró víz fölött kb.38,4 fokra melegítem a lázmérőt és anyának mondom hogy este hánytam hasmenésem is van. Ez jó terv lenne? Azért szeretnék beteg lenni mert megvan és megyünk nyaralni. Nyaralni persze nagyon szeretnék de az é állapotomban nem lehet. Légyszi írjatok megbetegedési tippeket. Anya a hasmenést fejfájást nem fogja elfogadni ide láz kell! Kérlek segítsetek!

2017. júl. 29. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy otthon vagy, vagy nyaralsz amikor megjön? Legfeljebb nem fürdesz, de attól még csinálhatsz más programokat, vagy ülhetsz a szobában, mint otthon.
2017. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem ott alvós nyaralás lenne hanem olyan hogy elmegyünk Hévizre hazajövünk aztán másnap Kehidára és hazajövünk és így tovább. Szóval olyanok írjanak akik tudnak valamit ajánlani
2017. júl. 29. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért nem mondod meg anyukádnak, hogy ebben az állapotban, amikor elönt a vér, és fáj a hasad stb. stb. Nagyon kellemetlen autózgatni és fürdeni sem tudsz, menjetek pár nappal később. Amúgy miért nem a Balatonra mentek. Tök melegek jönnek. Hévíz és Kehida melegvizü, nem túl egészséges a melegben meleg vízben ücsörögni.
2017. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad mentek nyaralni, ez akkor inkább kirándulás ha naponta jöttök és mentek. Ez így más, én sem utazgatok ilyenkor szívesen órákat, főleg ha erősen megvan.

Ezt elvileg anyukádnak is meg kellene értenie, és a hasmenést pl el kellene fogadnia, hiszen nem lehet csak úgy rohangálni wc-re utazás közben.

2017. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az iskolában befaltunk egy kis darab krétát,és már meg is volt a láz. : )) XD Gondolom a mésztől ment fel a lázunk,aztán hazaküldtek. :D :D


De nehogy megegyél nekem egy egész krétát. XD

2017. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!