Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasgörcs évente?

Hasgörcs évente?

Figyelt kérdés

(Leszögezném először is, hogy nem azt várom, hogy megmondjátok, mi ez, hanem hogy volt/van e bárkinek ilyen)

Két éve májusban volt petefészek cisztám, iszonyat rosszul voltam, hánytam, hasmenésem volt, lázam, felkelni nem tudtam. Egy éve májusban szintén megtámadott, ugyan ezekkel a tünetekkel, de akkor az ultrahangon azt mondták, nincsen cisztám. Idén májusban érettségiztem, ezért megpróbáltam mindent megtenni, hogy kikerüljön, sikerült is, tegnap viszont elkapott. Este elkezdett görcsölni a semmiből a hasam, aztán a jobb oldalam, azt hittem, vakbélgyulladás, hányingerem volt és hőemelkedésem még most is van. Ma tudtam enni jóízűen, már a hasam sem fáj, csak "elfáradt". Van, akit ugyanígy évente megtámad valami? És tudja, hogy miért? Szép estét!


2017. aug. 6. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is petefészek cisztákkal küzdök jelenleg, műtöttek. Azóta sem vagyok igazán jól, nekem sincs mindig étvágyam, nekem inkább székrekedésem van. Az a lényeg, hogy járj rendszeresen dokihoz.
2017. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, köszönöm. Érdekes amúgy, hogy én egész évben tünetmentes vagyok -feltéve, ha ez a baj- és csak pár napra haldoklom. Meg hogy tavaly nem mutatott semmit az ultrahang (aztán ki tudja, szakszerűen nézték e...)
2017. aug. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!