Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kisvárdában magán kardiológus...

Maja0309 kérdése:

Kisvárdában magán kardiológus van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy Kisvárda területén van lehetőség magán úton kardiológiai vizsgálatra?

2017. aug. 7. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Balku Enikő, neten megtalálod. Mi a probléma?
2017. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat "beüt" a szívem. Olyan, mintha egy pillanatra megállna és utána egy nagyot üt. Elég félelmetes. A kórházba nem tudok menni, mert ott sokat kell várni, és egy négy hónapos babám van.
2017. aug. 7. 18:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisvárdai rendelőt nem találtam meg.
2017. aug. 7. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a legvalószínűbb, hogy extraszisztolé, fiatal nőknél gyakori, a leggyakrabban nem áll a hátterében szívbetegség. Ettől persze még menj el kardiológushoz mindenkéépen.
2017. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert már a sírás kerülget, ha nekem bajom lenne mi lenne a kislányommal. Ez ami aggaszt legjobban.
2017. aug. 7. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, hidd el, nincs semmi baj. Amikor elkezd a szíved félreütni, ülj vagy feküdj le, vegyél mély, egyenletes levegőket, tedd a jobb tenyeredet a szívedre és szépen nyugtasd meg magadat. És irány egy kivizsgálás!
2017. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok kisvárdán magán kardiológusról:(

Esetleg azt lehetne ha mész szólsz az asszisztensnek h pici babád van.Én pl vérvételen szóltam és előre vettek.

2017. aug. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!