Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Minden hétköz napi...

Riki11 kérdése:

Segítség! Minden hétköz napi reggel mikor felkelek a munkára gondolok és rám jön a rosszullét mit csináljak hogy elmuljon?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek (pànik beteg vagyok, savam van) beveszem èhgyomorra a gyógyszert ès mèg rosszabb... Hogy mit èrzek?

-fèlelem

-nyom a fejem

-szèdülök

-hànyinger (öklendezek)

-èmelyeg a gyomrom

-èhsègtelensèg

-nyom a tarkóm

-a legrosszabb hogy olyan mint mikor nyomja a torkod a sav, csak nekem úgy csinàl az egèsz fejem...

a savtól lenne?

Jaj meg huje fejemmel savas uditovel veszem be gyógyszert ... Már félek a reggeltõl de mikor fűkaszalok akkor is rám jön itthon meg semmi csak munkába de szeretem a munkám... Segitsetek!!!



2017. aug. 9. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó lett volna, leírod mit dolgozol?

Nálam is ez volt, hasonló tünetekkel már jó ideje.Én is szerettem a munkám,végzettségemnek is megfelelt, jó fizetés volt, jó munkatársak, de a folyamatos megfelelni akarásom miatt maximálisan jól végeztem, túlfeszítettem magam, már minden gondolatom a munkám körül forgott, már nem volt magánéletem sem miatta.

Nagyon belefáradtam az évek alatt, fizikailag és lelkileg is.Jó pár betegséget összeszedtem.Köztük amit leírsz, refluxot is.Magas vérnyomást, májelégteleséget, gerincbetegségeket, veseproblémákat, stb.Miközben a betegségeimmel nem törődtem, dolgoztam ezerrel.

És jött a kiégés szindróma/pszichológus szerint/

Úgy kezdtem a reggelt, mint te.Azt hittem, elmúlik. De nem, és rájöttem első az egészség.

Felmondtam. Most pár hete nem dolgozok, eleinte teljes depresszióba estem, majd összeszedtem magam, most orvostól orvosig járkálok, munkát keresek, és elkezdtem olyanokat csinálni, amire sose volt időm a munka miatt:egészséges étkezés, torna naponta, tánc, barátok, család, elmaradt dolgaim rendbe tétele, sokat olvasok, jó filmeket nézek, sokat alszok, és mindent jó nyugisan csinálok, amihez kedvem van éppen.Eldobtam a megfelelni akarást itthon is.

Sokkal jobban vagyok mindenféle téren, mostmár örülök hogy megléptem a dolgot.Optimista lettem.

Azért írtam le, mert meg kell érezni az embernek, mikor kell váltani, hogy rá ne menjen az egészsége!

2017. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én valója képpen tudom égő de sajna nekem valahogy ez maradt vagy csak én gondolom ugy közmunkás vagyok 5 éve abban is fűkaszálás... eleiben nem volt ez, ez a második évem kaszán és most jött elő egy pár napja hogy félek meginni a gyogyszert félek enni inni mert olyan mint ha a sav szétnyomná a fejem.. de ha itthon vok akkor pedig minden jo... itthon van étvágyam munkába semmi nem kivánok semmit... most teljes körű kivizsgálást kérek.. de ez reflux lenne szerinted? lehet gyógyitani? olyan rossz hogy ennyire pánik beteg vagyok...amugy gyogyszerben frontint (0,25) és escitil hangulat javitót szedek de ezt most egy 4 napja irta az ideg orvos... jövöhonapba kontrol-ra mennem kell... ha munkára gondolok végem pánikolok kérlek ha tudsz valami segitséget nyujtani megköszönném...
2017. aug. 11. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!