Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfáztam a légkonditól....

Megfáztam a légkonditól. Segít a gyógyulásban ha kiülök a napra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A friss levegő a napsütés mindig segít. Mondjuk a nappal most ne ess túlzásba.
2017. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Jó lesz az neked, ha egyszerre leszel taknyos is meg napszúrásos is...? :)))

Az mindenképpen segíteni fog, ha kicsit melegebb környezetben maradsz ma, de a napot kihagynám...

2017. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sosem sikerült még így megfáznom a légkonditól.

de amúgy nem is csak nátha meg torokfájás tüneteim vannak hanem levert is vagyok.


gondoltam kiülök a napra egy fél órára.

2017. aug. 11. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Segíthet, de ne sokáig és inkább délután, mert nagyon süt a nap
2017. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A légkondival nem a kihülés a baj hanem az, hogy a hőmérséklet változás, egyenetlenség - esetleg a tisztítatlan készülék - legyengítette az immunrendszert és teret nyert a betegség.

A túl magas hőmérséklet, intenzív napozás, izzadás szintén terheli az immunrendszert, ezért ez esetben inkább káros, mint hasznos.

A leg kellemesebb hőmérséklet, pihenés, egészséges vitamindús táplálkozást javasolt amíg enyhék a panaszok.

2017. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!