Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kehet folyton melegem...

Mitől kehet folyton melegem és miért ömlik a víz rólam?

Figyelt kérdés
Télen nyáron izzadok. Nem tudom miért. Amig más a 40fokban is száraz marad addig én rólam ömlik a víz és izzadok de nem vagyok büdős szimplán folyton csurog a víz rólam. Nem is kell megterhelnem magam elég az h ágyban fekszem és lever a víz. Télen is folyton megfázom emiatt mert míg más kabátban van addig én majdnem nyári ruhában vagyok. Eddig még valahogyon toleráltam de az h most horvátorszáhi nyaralás alatt az összes ruhám vizes lett. Az arcom és az egész testem kipattogott az izzadságtól szószerint mindenhol pedig eddig nem voltam egy pattanásos fajta. 20 évesen meg ez szerintem nem normális. Valaki tudja mitől lehet? Milyen orvost érdemes felkeresni? Férfi háziorvosom van aki simán kiröhögne ezért...

2017. aug. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

nem hiszem, hogy kinevetne a háziorvos...

2017. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ugyanilyen vagyok. Nyáron literszám lehet a vizet csavarni a ruháimból, és télen is van, hogy többször kell ruhát cserélnem, nehogy tüdőgyulladást kapjak. Én két dologra tudok gondolni, legalábbis a saját esetemben. Az egyik valami genetikai dolog lehet, a másik pedig, hogy van rajtam súlyfelesleg. Rajtad nincs?
2017. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam is gyakran folyik a víz. Lehet mentális túlterheltsèg a háttèrben. Igen, ez nem büdös izzadtság, hanem mint írtad tèlen is vizes a hátam ès ezáltal gyakori a megfázás.
2017. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha télen is ez van, akkor vizsgáltasd ki magad, nincs-e valamilyen szervi bajod, háziorvoshoz menj, ő ad beutalókat.
2017. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!