Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért mondta a bőrgyógyász,...

Miért mondta a bőrgyógyász, hogy 30 éves korig biztosan nem lehetek melanómás?

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál átnézetni az anyajegyeim.Es azt mondta,hogy egyikkel sincs gond meg egyébként is a melanoma csak 30 ev fölött jelentkezik.Addig nem rakosodhat el anyajegy.


Hogy mondthatta ezt?"mikor a melanoma a 20-30 éves korosztály leggyakoribb daganata."(ezt egy hivatalos felmérésben olvastam)

"A melanoma 25-30 éves nők között Magyarországon a vezető halálok."(ezt pedig a melanomablog.hun)

Biztos,hogy ezt mondta nem hallottam félre.


2017. aug. 15. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen nem igaz. 2012-ben Nagy-Britanniában 20-24 év közötti fiatalok közül 150 új melanomás eset volt, lásd a lenti cikket: [link]


"A melanoma 25-30 éves nők között Magyarországon a vezető halálok." ez sem állja meg a helyét, 25 és 30 év között a vezető halálok a baleset, ezt követi az öngyilkosság és a gyilkosság. [link]

2017. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre fiatalabb korban jelentkezik, de ha még úgy is van, hogy az esetek döntő többsége 30 felett jelentkezik, akkor sem lehetne kijelenteni, hogy 30 alatt nem rákosodhat el egy anyajegy... Jó nagy felelőtlenség ilyet terjeszteni.
2017. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!