Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HPV fertőzött voltam/vagyok....

Gixxi kérdése:

HPV fertőzött voltam/vagyok. Mennyire valószínű, hogy emellett más nemi betegségem is van? (HIV, stb)

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok. Korábban több női partnerem is volt, melynek meg is volt az eredménye, mivel kb. 3 évvel ezelőtt a nemi szervem körül HPV szemölcsök jelentek meg. Azóta nincs is partnerem, valamint az otthoni kezelésnek köszönhetően szinte teljes mértékben sikerült eltüntetni a szemölcsöket. Ezenkívül más tünetem nem volt és szerencsére nincs is viszont bennem van a félsz hogy más bajom is lehet.
2017. aug. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A hpv az a human papilloma vírus, vagyis szemölcs. Nem feltőtlen vagy ettől hiv fertőzött, voltál std-n?
2017. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szemölccsel kapcsolatosan voltam még korabban orvosnál, ott állapítottak meg hogy HPV szemölcsök vannak rajtam. Tudom hogy az lenne a legegyszerűbb hogy ha elmennék vérvételre, de nem merek elmenni, a tűtől is félek...
2017. aug. 17. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen dokinal voltal. Nekem szinten volt 2 apro hpv szemolcs. Lefagyasztottak es utana meg kezelni kellett. De a vizsgalat utan egybol vervetel volt. Hiv es szifilisz vizsgalat. Kicsit en is beszartam. Nem a verveteltol, hanem hogy mivan, ha...

De hal isten negativ lett.

2017. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!