Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Mit kezdjek ha holnap...

SOS Mit kezdjek ha holnap mennem kell gólyatáborba, de meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Kedd reggel óta vagyok megfázva és csütörtök délután kell mennem. Egész nyáron nem volt semmi bajom. Nem tudnám így jól érezni magam, de már egy hónapja ki van fizetve.

2017. aug. 23. 10:26
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Vigyél zsebkendőt.
2017. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor menj ha már meggyógyultál, ne fertőzz el másokat is.
2017. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak sima megfazas akkor szerintem ne hagyd ki ezt az elmenyt, itt fogsz tudni ismerkedni stb :) plusz az h ki van fizetve ugye... Vidd el a gyogyszereidet (gondolom szedsz ra vmit), a taborig meg tegyel meg mindent azert h meggyogyulj minel elobb es pihenj sokat. De persze te tudod, ha nem erzed jol magad akkor senki nem kenyszerithet h menj, rad van bizva. Jobbulast :)
2017. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem is figyeltem h mar keson valaszoltam :'D
2017. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszi! Pihenésre nem is számíthattam főleg tegnap delután szivatáskor. Tejfölt kellett lőni a számba ma megláttam a hűtőben mikor hazaértem rámjött a hányhatnék. Amúgy biztos bántam volna ha kihagyom. Nem láthattam volna a sok jó csávót 😁
2017. aug. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!