Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Endometriozistol mindig...

Endometriozistol mindig gorcsol egy no?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Olyan kerdesem lenne, hogy szoktam menszeszkor Gorcsolni van mikor nagyon vagy mikor csak kicsit es van mikor semmit.

Mondtak h endometriozistol is van ilyen..Erre lennel kivancsi h akinek az van az mindig gorcsol vagy csak neha mint en?

Nogyogyasznal voltam nem latott semmit. Se ciszta se semmi aztmondta minden rendben.


2017. aug. 23. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod. Valamennyi gorcs normalis menzesznel, mivel alapvetoen hozzatartozik az alhasi érgörcs. Ami faj. Ne akarj mindenaron beteg lenni.
2017. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Isten ments hogy beteg legyek.

Orultem is nagyon hogy nem latott semmit a doki..

Csak ram ijesztenek mindig h ez pedig nem alapveto h gorcsol egy no...

2017. aug. 23. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki ijeszt rád? Ez teljesen normális.
2017. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Baratnom mondta, hogy ez nem termeszetes es h jolenne kivizsgaltatni mert hogy egy no nem gorcsol igy mint en. es hogy ezt az endometriozistol van

Igen vagy h jobban gorcsolok mint szoktam

2017. aug. 23. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az endometriozis ennel sokkal durvabb. Nincsen semmi bajod. Szedj magneziumot, akkor valamivel elviselhetobbek a gorcsok. De gorcsolnod KELL, hogy levaljon a mehnyalkahartya. Teljesen termeszetes, hozzatartozik a folyamathoz.
2017. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magneziumot gyogyszertarban valtsam ki? mindennap szedjek vagy csak menzeszkor?

ha Folsavat D es E vitamint szedek mindennap.

Magneziumot is lehet?

2017. aug. 23. 16:33
 7/7 A kérdező kommentje:

Most olvastam utanna a kalcium es a magnezium is jo ra. ha esetleg midennap pezsitabbletabban iszom az is jo?

Meg ugye az elozo kerdesemben irtam h a folsav e es d vitamin mellett szabad vagy nem art ennyi minden a szervezetnek mindennap?

(lehet buta kerdes, ugyhogy eloree is elnezest))

2017. aug. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!