Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tinnitus alvas zavarra letezik...

Delavega kérdése:

Tinnitus alvas zavarra letezik megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a segitsegeteket szeretnem kerni, gyenge tinnitusom van a jobb fulemem, nem is magas nem is mely a ketto kozotti frekvencian hallok egy kozepesen sipolo hangot halkan, napkozben nem zavar be. De ejszaka elegge bezavar az alvasban. Voltam mrin, fulszeten semmit nem talaltak, negativ. Alvasra kaptam xanaxot. Neha segit, de amikor elkezdek fel figyelni a fulzugasrs. Akkor az alvasnak annyi. Gondolom masok is szenvednek ettol a problematol, es arra lennek kivancsi hogy ti hogy oldjatok meg? Pl milyen zene alatt lehet elaludni? Vagy hogy lehetne tudatilag kikapcsolni. Olyan allapotra kerulni ahol nem halljuk ezt a zugast. A valaszotokat elore is koszonom. Azok valaszara vagyok kivancsi inkabb,akik szinten ebben szenvednek.

2017. aug. 23. 15:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!