Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A stressztől megy a hasam? 17/l

A stressztől megy a hasam? 17/l

Figyelt kérdés
Szóval immár negyedik napja megy a hasam. Nem tudtam mitől aztán rájöttem hogy amint beszélünk a suliról vagy eszembe jut összerándul a hasam és mennem kell. Régebben volt ilyen de ritka, nagy stressz kell hozzá. De most látom ez elég nagy. Nem tudom miért de nagyon tartok a sulitól. Rendesen rettegek. Mit csináljak? Minél közelebb a suli annál rosszabb. Teljesen kimerülök az állandó hasgörcstől. Tanácsok? Szerintem végem. Már görcsölök is pedig csak ennyit említettem a sulit..ez nagyon durva.
2017. aug. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a sulival?
2017. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan attól. Nagyobb napok előtt nekem is mindig megy a hasam. Pl az első középiskolai napom reggelén is ez volt.
2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, úgy néz ki, hogy pszichés, vagyis fejben kell eldöntened, hogy nem görcsölsz rá ennyire. És tényleg nem éri meg. Én szó szerint belebetegedtem, meg kellett műteni, nem ér ennyit egy iskola sem. Kapcsolódj ki mindig tanulás közben/után.


L/19

2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez már a 6. nap de még nem múlt :(
2017. aug. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!