Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki lázas és sokat jár...

Ha valaki lázas és sokat jár pisilni de annyit nem is iszik, az a méregtelenítés jele?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, az a kezdődő kiszáradás jele.... Viccen kívül: Mi az a méregtelenítés szerinted? És honnan veszi a szervezeted a plusz vizet amit kipisilsz?
2017. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azt mondtam hogy annyit nem ivott hogy félóránként járjon wc-re pisilni.. a méregtelenítést meg arra értettem hogy a veséje kiszűri a bacikat vagy akármit és kipisálja!


a másik közbe amire gondoltam hogy lehet így adja le a hőt, de nem értek hozzá ezért kérdeztem meg.

2017. aug. 31. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg lehet olyan gyógyszer, aminek van vízhajtó hatása, vagy egyes teák. A vese nem "szűri ki a bacikat". Ha a vizeletben baktérium van, az gond, mert húgyúti fertőzés jele.

Mindenesetre figyelj oda a folyadékpótlásra.

2017. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok
2017. aug. 31. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:

"a másik közbe amire gondoltam hogy lehet így adja le a hőt, de nem értek hozzá ezért kérdeztem meg."


A hőt leadni izzadással szoktuk.

2017. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor mire véljem amit leírtam? nincs már ötletem
2017. aug. 31. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert lemérted mennyit ivott, és mennyit pisilt? Ha valaki fel van fázva, van hogy sokszor piciket is pisilhet. Amúgy ha lázas: Akkor jó ha rendesen iszik, és nem baj ha nem tejeset, meg nem szénsavasat.
2017. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ő mondta hogy lázasan álmából kelt és hogy nem is ivott közbe de félóránként járt pisilni
2017. aug. 31. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Láz esetén, főleg influenzakor tényleg sok a vizelet, sokat is izzadunk. Ezért nagy a veszélye, hogy kiszáradunk. Sok teát, húslevest kell fogyasztani. Talán az influenza vírus olyan méreganyagot termel, ami vízhajtó, továbbá orrfolyást fokozó hatású. A vese, a vérünket szűri meg. Tehát a vizelet steril normál esetben, mivel van benne immunanyag is. Vérmérgezés esetén fordulhat elő a vérben baktérium, de ez életveszélyes állapot.
2017. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi
2017. szept. 2. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!