Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete tartó derékfájás....

3 hete tartó derékfájás. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy olyan 17 éves koromtól ritkán elő szokott jönni a derékfájásom (anno nagyon sokat hordtam magassarkút és az orvos szerint elvileg amiatt). Jártam is vele régebben reumára, kaptam kezeléseket, de általában magától maximum 2 hét alatt teljesen elmúlt. Most 24 éves vagyok és már jó pár éve nem volt gond a derekammal egyáltalán, viszont kb 2 hónapja egyik délután a semmiből jött az elviselhetetlen fájdalom, nem bírtam kiegyenesedni, "derékszögben" tudtam csak közlekedni.. de ahogy ez a fájdalom jött, olyan hirtelen (1-2 nap alatt) el is múlt. Nem is tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Pontosan 3 hete azonban ugyanígy a semmiből ugyanaz a szörnyű fájdalom a derekamban.. Másnapra jobb lett, viszont azóta is mikor enyhébben mikor erősebben érzem hogy fáj, van amikor csak mozgásra, hajolásra de van amikor nyugalmi állapotban is (olyan mintha a végbelem felé is kisugározna). Hogy miért nem mentem el orvoshoz? Gondoltam adok neki időt, hátha újra elmúlik magától, de most már látom hogy nem fog, majdnem hogy egyre rosszabb és kínzóbb. Hétfőn megyek a háziorvoshoz aki remélhetőleg elküld röntgenre, de addig is... Ugyan nagy bajom lehet? Lehet hogy gáz, de nagyon félek, meg vagyok ijedve. Már minden rossz megfordult a fejemben.. :(
2017. szept. 2. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A derék izmaidat kellene megerősíteni. Hason fekve törzs és lábemelés.
2017. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom vele, köszönöm :)
2017. szept. 2. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Manuálterápia, gyógymasszázs, torna.
2017. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!