Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ideje fáj a fejem és...

Egy ideje fáj a fejem és észrevettem egy dudort a nyakam és a tarkom közötti részen, Kell-e aggódni?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy még nyáron elmentem Görögországba az út 18 óra volt és szerintem kikezdte a nyakam majd a tengertől begyulladt a fülem de aztán elmult. A visszaút is eléggé kényelmetlen volt majd amikor hazaertem elkezdett fájni a nyakam és a fejem kb két héten keresztül és most nemrég kitapontottam egy ilyen dudort a nyakam hátsó részén a bal oldalon . Kérem hogy valaki nyugtasson meg hogy nincsen semmi bajom mert nagyon félek holnap megyek orvoshoz de még szeretném azért nyugtatni magam. Ugye nincs komoly bajom?

18/F



2017. szept. 4. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Aggódnod nem kell, csak menj el egy csontkovácshoz, aki kimasszírozza a nyakcsigolyáid. Ha magad nem tudod.
2017. szept. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!