Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy veszett volt a kutya?

Lehet, hogy veszett volt a kutya?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kinti szórakozó helyen ültünk, ami nem nagy, és kóborolt ott egy kutya, azt láttam, hogy biztosan kóbor, kissé lehangoltan járkált, majd elkezdte rágni az egyik, majdnem mellettünk lévő szék lábát, többször is, mintha meg akarná enni. Megijedtem, hogy veszett. Most attól félek, hogy ő rágcsálta a többi széket is, azt is, ahol mi ültünk- a nyála pedig ott maradt. Fel voltam öltözve, de szerintetek mennyi az esélye, hogy veszett volt és elkaptam vmit? Megnéztem, hogy nemcsak harapással terjed, hanem nyállal is, ha az érintkezik a bőrfelülettel.

2017. szept. 7. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla az esélye, annak sem sokkal több, hogy veszett volt. A nyála pedig nem érintkezett közvetlenül a bőröddel, ha a székre került is, kiszáradt már, és attól a vírus elpusztulna.
2017. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Sose lehet tudni. Minden előfordulhat. Nincs háziorvosod?
2017. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!