Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami amitől 1-2re...

Van valami amitől 1-2re elmúlik az orrfolyásom?

Figyelt kérdés
Ma lesz a legjobb barátnőm szülinapja. Viszont én sajna 3-4 napja betegeskedem. Már nagyobb bajom nincs csak erőtlennek érzem magam és folyik az orrom. Tudom nincsenek csodák de hátha valaki tud valami jó módszert amitől kevésbé folyna és kicsit életre kapnék. Nem szeretném magára hagyni.

2017. szept. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrspray, amitől jobb lesz. De egy nátha a legtöbb esetben hosszú napokig, vagy akár 1 hétig, van, amikor még tovább is elhúzódik és amíg nem tisztul ki a szervezetből a kórokozó, addig folyni fog az orrod. Erre nincs pikk-pakk gyógymód.
2017. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orrspray tünetileg okozhat enyhülést.
2017. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj el, ne fertőzd el őt is. Nálunk is volt vasárnap egy náthás vendég és tegnap óta nekem is előjött, de olyan formában, ahogy még soha, egész éjjel nem aludtam, folyton fújni kell az orromat.
2017. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orrcimpáid ecseteld belülről teafaolajjal, fogyassz naponta legalább 3x hagymateát.

Éjjelre zokniba tegyél felvágott hagymát, húzd a lábadra és reggel kutya bajod lesz.

2017. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lizin-C kapszulát szedjél nagy dózisban 6x2 vagy 4x3 kapszulát. Csodát ne várj, ha már 3-4 napja beteg vagy,de sokkal jobban leszel, és sokkal hamarabb meggyógyulsz.

Ha akkor kezded el szedni, amikor úgy érzed holnapra beteg leszel, legtöbb esetben másnapra elmúlik.

2017. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!