Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha néhány napja elkezdtem...

Ha néhány napja elkezdtem antibiotikumot szedni olyan problémára, amiről végül kiderült, hogy vírusos eredetű, akkor melyik rosszabb?

Figyelt kérdés

Ha abbahagyom, vagy ha már beszedem az összesét, ahogyan kúra szerűen elvben kellene szedni?

Ha hülye kérdés, vállalom.


2017. szept. 8. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan abbahagyhatod, az új kutatások szerinte ha már valaki jobban van, akkor abba lehet hagyni.
2017. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha vírus, akkor az antibiotikum úgysem ér semmit, az csak bakteriális fertőzésre jó. Ergo, hagyd abba.
2017. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu, én ha tél közepén megbetegszem, és felírják az antibiotikumot, sosem szedem be olyan dózisban, és mégis rendbe jövök. (Képes vagyok a bevont tablettát is inkább kettétörni.) De a legjobb ilyeneket nem szedni.
2017. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!