Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mentálisan sérült Szellemileg...

Mentálisan sérült Szellemileg beteg emberke vagyok voltam mindig is és egyfolytában csak gyötör ez az instabilitás mint például szorongás feszelyezettseg felenkseg stb-k. Mit tegyek hogy jól erezhessem saját magamat a bőrömben?

Figyelt kérdés
A pszichológus szakember beszélget csak ellát jó tanácsokkal próbálja átformálni a gondolkodasomat aztán vagy sikerül vagy nem . a pszichiáter meg idegnyugtatot xanaxot írt fel receptre és szociális fobiat állapított meg nálam.

2017. szept. 9. 15:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egész életemben magammal kuzkodhetek, kinlodhatok szenvedhetek vegetalhatok csak.

Már nagyon ki lennék éhezve a boldogságra kiegyensulyozottsagra, belső egyensúlyra harmóniára!

2017. szept. 9. 15:16
 2/11 A kérdező kommentje:

De sajnos úgy érzem még eléggé"amatőr"gyerekcipőben járnak ezek a mai pszichológus pszichiáter pszichoterapeuta gyógyítási módszerek.

Úgy érzem a magam fajta agy beteg genhibas nemi zavaros emberekkel nem tudnak mit kezdeni nem tudnak rajtam segíteni mert nem olyan nagyon fejlett még az orvostudomány!

2017. szept. 9. 15:19
 3/11 A kérdező kommentje:
Jártam pedig pszichiaternel az xanaxal idegnyugtatoval akarta elintézni a dolgot a Pszichológus Szakember meg teszteket tölt ki ki értékeli hogy szorongok állandóan feszelyezett önbizalom hiányos emberke vagyok kisebbségi komplexusos depressziós és ennyi meg végig kérdezgette az életemet amitől csak még frusztraltabb lettem nyugtalan ideggorcsos.
2017. szept. 9. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

próbálja átformálni a gondolkodasomat aztán vagy sikerül vagy nem


Azért nem sikerül, mert ott van a mondat végén a "vagy nem". Az egy dolog, hogy pszichológus segítségét kéred, de ha nem hiszel a változásban, ha nem akarsz a változás útjára lépni, akkor sosem fog elmúlni a szorongásod. Azért jelentem ezt ki ilyen magabiztosan, mert én is pszichológushoz járok most, és nagy szükség van arra, hogy higgy abban, ami jó neked.

2017. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem még sem jó állandó állapot az hogy fosok a szó szoros értelemben a belső idegrendszeri feszültségeimtol nyugtalanságtol szorongastol már néhány éves korom óta az általános iskola alsó tagozata óta kisebb nagyobb szünetekkel megszakításokkal mindig iskolába indulás előtt!most is ugyanaz van most meg hogy munkahely kéne pénz is kellene csak így ilyen tönkretett emberi roncskent hogy ki kezdték az egeszsegemet már a gyerek közösségekben nem vágyok emberi közösségbe!
2017. szept. 9. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Xanaxot el is felejtheted.

Pszichoterápia kell.

2017. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

A hasznosságodat kellene érezned nap mint nap.

A munkában fel tudnál oldódni.Az állandó figyelmedet magadról pedig elterelné.A gyógymód munkaterápia.

2017. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
A pszichiátereket is felejtsd el de sürgősen! Pszichológus kell!
2017. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na most mi lenne jó mi volna jó énnekem már nagyon régóta kérem az önök segítségét ezt eldönteni már voltak is a múltban én velem kapcsolatban feltett kiírt kerdeseim csak igazából nem voltak olyan nagyon sokan a segítségemre!?
2017. szept. 9. 15:52
 10/11 A kérdező kommentje:
A pszichológus szakember sem volt igazából sok segítségemre.
2017. szept. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!