Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak ha masodszorra...

Mit csinaljak ha masodszorra lennek/vagyok mandulagyulladasos, es nem szeretnek hianyozni sulibol mert ilyenkor vannak az ev elejik, tanulni kene, stb?

Figyelt kérdés
Penteken kezdtem forro teat inni, szombattol (tegnap) szedek torokcukrot, es ma (vasarnap) szinte egesz nap nem ettem mert nem birtam nyelni es landzsas utifu szirupon eltem. Valaki segitsen! A sulibol nem hianyozhatok (nem is akarok), viszont ha ez ujra mandulagyulladas, ki kell vegyek. (Nem az hogy felek tole vagy valami csak nem szeretnek hianyozni)

2017. szept. 10. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
zsályatea a megoldás vagy a zsályás torokcukorka ha fáj a torkom egész nap azt szopogatom és iszom a teát plusz fájdalomcsillapító és enyhül
2017. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) mindenkepp kiprobalom
2017. szept. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!