Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kidorzsoltem a vegbelnyilasoma...

Kidorzsoltem a vegbelnyilasomat, mivel kenjem hogy holnapra jobb legyen? 16/l

Figyelt kérdés

Kidorzsoltem a vegbelynilasomat szekeles utan,meg Szerintem allergias is vagyok valamire a wc papirbol. Piros az egesz,viszket es eg, mivel kenjem h holnapra legalabb annyival jobb legyen hogy tudjak tesizni? Meg mellette meg aranyerem is van,ugyhogy (nem tudok rola hogy lenne de ha megis van) akkor valami olyan krem kellene amitol nem lesz rosszabb az aranyerem.( koromviragkremen kivul) Van valami otletetek?

Koszonom elore is a valaszokat.



2017. szept. 11. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen kenőccsel kend!
2017. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak illatmentes WC papírt használj, de legjobb lenne ha most csak lemosakodnál székelés után, aranyérre jó Reparon, vagy a Proktis-M krém is.
2017. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Baba púder.
2017. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Koszonom szepen.

#2

Edig reparonnal kentem,csak nagyon kidorzsolodott es szerintem fel is sertette a wc papir ezert csipi a reparon. Igy eloszor a kidorzsolodesre keresnek valami kremet es csak utana foglalkoznek tovabb az aranyerrel.

2017. szept. 11. 16:15
 5/5 A kérdező kommentje:

#1

Es bepantennel nagyjabol mennyi ido alatt mulik el a vizketes?

2017. szept. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!