Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám könnyebben...

Hogyan tudnám könnyebben lenyelni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Életemben nem tudtam lenyelni a gyógyszereket.Mindig elfogott valami émelygés,elkezdtem szédülni és okvetlenül sírógörcs kapott el(persze egy könny se jött ki,egy szóval szorongtam... Próbáltam joghurttal, vízzel, szívószállal, ttem előtte,ittam,ülve állva, üdítővel málnával, minden lehetséges dologgal,de SELHOGY SEMMI.Arról a lenyelős géllöl valaki részleges vélemény?Nagyon súlyos a helyzetem.Órák hossza küzdök,de nem sikerül.Tudom,rengeteg ilyen kérdés van itt onnan szedtem a praktikákat,de sajnos egyik se...

2017. szept. 20. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de bizonyos gyógyszereket össze lehet törni, vagy legalább 2-3 darabra vágni. Gondolj arra, hogy pl egy falat kenyér sokkal nagyobb, mint egy tabletta, és mégis simán le tudod nyelni. Tudom, hogy nem egyszerű, de ne görcsölj rá. Tipp:. Egyik kezedben a gyógyszer, a másikban egy pohár víz. Iszol egy kortyot, lenyeled, rögtön még egy kortyot, azt is lenyeled. Aztán bekapod a bogyót, iszol, együtt lenyeled. Ha nem esel ki a ritmusból, és nem állsz meg gondolkodni, akkor simán lemegy.
2017. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!