Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rákos megbetegedés?

Lehet rákos megbetegedés?

Figyelt kérdés
Kb több mint1 honapja észleltem a nyakamon elől a torkomnál egy kis dudort aztan mostanra mar olyan lett mint egy Ádám csutka elmentem dokihoz azt mondta nyaki ciszta de minden rendben a papíron száj fenék stb..lehet rossz indulatú?

2017. szept. 21. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár így látatlanban nem tudom megítélni, de valószínűsítem, hogy a pajzsmirigyeden lehet valami. Doki miből állapította meg, hogy ciszta? Voltál nyaki ultrahangon? Ha nem, akkor menj vissza a dokihoz, vagy endokrinológushoz, és kérj egy nyaki ultrahangot, ott meg tudják nézni, hogy milyen szerkezetű. Sztk. endokrinológusra álatlában sokat kell várni, lehet, gyorsabb lesz magán úton (tapasztalatból mondom).

Ha tényleg a pajzsmirigyeden van valami göb, az egyébként nem vicces, mert ha működő göbről van szó, túlműködésed is lehet (jelentős fogyás, hajhullás stb), vagy felborítja a pm működését, és alulműködő leszel (jelentős hízás, depresszió stb).

És igen, előfordulhat, bár állítólag nem gyakori, hogy rosszindulatú daganatról van szó.

Ne hagyd annyiban, mindenképp kérjél részletesebb kivizsgálást!

2017. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!