Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás terhesség alatt...

Torokfájás terhesség alatt kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom tegnap este óta, aludni se tudtam rendesen és terhes is vagyok 33 hetes. Természetes bevált gyógymódok érdekelnének v esetleg homeopátiás. Elég gyengének érzem magam félek nehogy rosszabbodjon. Megvan a mandulám és én régebben is sokat voltam beteg miatta.

2017. szept. 22. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamilla tea, egy kis szódabikarbóna, azzal öblögetni.

Vagy teafaolajos öblögetővel.

2017. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket hagyd a csudába, konkrétan szinezett csapvizet vennél csak. Viszont a gyógynövények tényleg jók lehetnek, ha nem súlyos a dolog, gyógyszertárban meg is lehet kérdezni, hogy mit ajánlanak
2017. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet ígérj meg: ha a gyereked beteg lesz, ugye NEM fordul meg a fejedben, hogy homeopátiás szarokat adsz neki rendes gyógyszer helyett, amit az orvos felír neki?
2017. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!