Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux vagy teljesen mas...

Reflux vagy teljesen mas bajom van?

Figyelt kérdés

Mar a heten masodszorra volt,hogy ugy ereztem, sok a gyomorsavam, de bevettem savlekotot es nem hatott(kettot ket oran belul) es utana meg kb egy ora szenvedes utan mult el.. regebben is volt neha, hogy sok volt a savam de nagyjabol csak evente 3-4x most meg az elmult hetekben tobbszor is fajt miatta a gyomrom.

Mi bajom lehet? Megyek majd orvoshoz, de nagyon felek:( 17L



2017. szept. 24. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es az lemaradt hogy eves utan mar egy oraval megint ehesnek erzem magam, es hogy nemelyik nap meg semmi bajom nincs
2017. szept. 24. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Évszakváltáskor sokaknak előjön a reflux, nekem pl egyhuzamban égett a gyomrom és a savlekötő esem használt, csak gyógyszer. Félni nem kell, menj el holnap orvoshoz és majd elküld kivizsgálásokra.
2017. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy most diétázz, kerüld a savas ételeket, édességet, szénsavas italokat, zsíros és fűszeres ételeket. Zöldségek, levesek, keksz jó ilyenkor.
2017. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni a csokit a szénsavas üditőket a sós kajákat , reflux evés után jelentkezik egyből vagy rá 1-2 orára nyelőcső égés nyomó érzést is okozhat savas felböfögést is okoz olvasgass utánna . nekem a prantoprazolt irták fel refluxra de nem voltam refluxos .
2017. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!