Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Imodium-ot vehetek be megelőzé...

Imodium-ot vehetek be megelőzésképp, vagy csak ha már rosszul vagyok esetleg?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hasmenése van, meg lázas. Hányni eddig nem hányt, nem tudom lehetséges e, hogy talán már nem is fog?! Viszont nekem kell mennem dolgozni, ezért gondoltam hogy esetleg egy imodium-ot megelőzésképp bevennék. Vagy van esetleg valami ami miatt nem szabad? Köszönöm előre is.
2017. szept. 24. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A dobozban található használati utasítást olvastad? Megelőzésképpen szedni nem okos dolog de vigyél magaddal 4 db. Ha beüt a szapora, kettőt azonnal és négy órával később megint kettőt.
2017. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ne vegyél be! Amit megtehetsz, az 3x1 kávéskanál ezüstkolloid oldat bevétele. Ez meg fogja előzni a vírusfertőzést. Probiotikumot viszont vehetsz be megelőzésre.
2017. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!