Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heti 3 doboz sör már alkoholiz...

Heti 3 doboz sör már alkoholizmus?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2017. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Attól függ mekkora doboz. Ha 0,5L vagy 0,4L akkor nem. Bár az alkoholizmus nem csak a mennyiségtől függ, de az alkoholisták ennél azért többet szoktak inni.
2017. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na, megnyugodtam. Szerintem sem vagyok alkesz. Barátnőm ezzel nyaggat, hogy ne sörözgessek, mert alkoholista leszek.


Én a jó búza söröket szeretem nagyon. De pl vodkát, vagy bármi más rövidet nem nagyon, csak a sört.

Szóval szerintem sem vagyok alkoholista.

2017. szept. 27. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

alkoholistának nevezik azt, aki rendszeresen iszik. a heti 3, az rendszeres. ha heti 3x edzel, akkor azt mondod, hogy rendszeresen sportolsz.

de ha iszol, akkor az nem rendszeres?

nyilván nem úgy vagy alkoholista, hogy minden nap hót részeg vagy, de ezt, amit te csinálsz, már annak nevezik hivatalosan.

2017. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tovább folytatod azis leszel ugyhogy hagyd abba . mindig kicsivel több fog kelleni és már az baj is .
2017. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem régebben 5 literes dobozos sört.
2017. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!