Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek volt úgy tüdőgyulladáso...

Nektek volt úgy tüdőgyulladásotok, hogy nem tudtatok ròla?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Nem fájt semmim, csak marha gyorsan vert a szívem, a nyugalmi pulzusom 120 volt és hőemelkedésem volt. A háziorvos beutalt a kórházba kivizsgálása, ott derült ki, hogy tüdőgyulladás.
2017. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meddig voltal vele ìgy?
2017. szept. 28. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt. Csak nem vettem észre.
2017. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy nagyon magas lázzal jár.

Egyszer volt tüdőgyulladás előtti állapotom, bronhitis, de azt nehéz lett volna nem észrevenni. 39-40 fokos lázam volt.

De ha nem is tüdőgyulladásod, más tüdővel kapcsolatos problémád lehet. Szóval ha régóta fennáll és nem múlik el, akkor menj el orvoshoz egy kivizsgálásra.

2017. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másfél-két hétig kb. Emlékszem pontosan ünnepek előtt volt, így nem tudtam kórházba menni időben, de nem lett baj szerencsére.
2017. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja meg az orvos is azt hitte, hogy szívprobléma, ezért 3 napig mérnem kellett a vérnyomásomat.
2017. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!