Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Élénk sárgás-barnás hasmenést...

Élénk sárgás-barnás hasmenést az antibiotikum okozza?

Figyelt kérdés
Tegnap óta kapok antibiotikumot, eddig 2-t vettem be, még egy van holnapra. Ahogy annak lennie kell, megy is a hasam a gyógyszertől, de élénk sárgás, "epés" színű! Ez normális reakció a gyógyszerre?

2017. szept. 28. 14:07
 1/2 anonim válasza:
Nem hiszem, olvasd el a gyógyszer tájékoztatóján a mellékhatásokat meg menj vissza a dokihoz. Amúgy én két napja szintén antibiotikum mellékhatásai miatt hánytam meg szédültem.
2017. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kései Sirató ***** válasza:

igen, ha nem szedsz probiotikumot. Antibiotikum mkellé mindig szedni kell pl. Normaflort, vagy Protexint, akármilyen probiotikumot, hogy megelőzd a hasmenést.

Reggel és este az antibiotikumot (vagy csak reggel, ha olyan fajta) és délben a probiotikumot. Üdv

2017. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!