Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » LEhetséges hogy ez reflux?

LEhetséges hogy ez reflux?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja kezdtem gombocot érezni a torkomban,most már ott tartok hogy hol érezm hol nem,de csütörtök este vacsora után fél orával kezdtem érezni mintha vmia torkomra tapadt volna egészen fenn,ezt azóta isérzem hol kevésbé hol jobban,elég zavaro lehetságes hogy reflux és csak ez az egy tünete lenne?ORvos azt mondta valószinü reflux és felirta az emozul 40mg os kapszulát.

2017. szept. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgálatokra nem küldött az orvos? Lehet reflux, stresszes tünet is okozhat gombócérzést, de pajzsmirigy betegség, vagy gégészeti dolog is lehet, Nem ártana utána járni mielőtt szeded a gyógyszert.
2017. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem küldött vizsgálatra,van pajzsmirigy alulmüködésem is igaz arra egy ideje már nemszedem a gyogyszerem :\

igazábol lehet a stressz is nagyon sok mindenen mentem mostanában keresztül és most álltam vissza meloba is fél éves tp után mer hasi mütétem volt :(

2017. szept. 30. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a pajzsmirigyed kellene újra megnézetned és inkább azt a gyógyszert szedni, mint reflux gyógyszert kivizsgálás nélkül.
2017. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!