Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú ideje magas Limfocita...

Hosszú ideje magas Limfocita szám mitől lehet? A vérképen a norma 1.10-3.70 nekem 4. 08 van 23 éves férfi

Figyelt kérdés
már több mint fél éve ez az érték magas a vérképemen az orvos nem küldött további kivizsgálásra pedig vérkép alá mindíg oda írják megjegyzésként hogy Lymfocitózis. többnyire pulzusproblémákkal járok orvoshoz nem influenzával. Két hónapja csináltak egy CT-t kontrasztanyaggal szívem és a tűdömmel nincs gond találtak viszont Thymus maradványokat és megnövekedett Lép és Máj a diagnózis viszont tovább nem foglalkoztak ezzel. Van valakinek. Utána néztem az interneten hogy ez lehet vérrák is viszont nem vagyok állandóan lázas csak fáradtság jellemző és nem is fogyok . Van valakinek ötlete mi is lehet a háttérben? a válaszokat előre is köszönöm

2017. okt. 2. 13:38
 1/2 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem hozzátenni hogy a húgysav szint is magas ami azért érdekes mivel vegetariánus vagyok
2017. okt. 2. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez annyira jelentéktelen emelkedés, hogy foglalkozni sem érdemes vele, úgyhogy ezt az orvosod nagyon helyesen tette. Leukaemia pedig egészen más mértékben emelkedett képet mutatna.
2017. okt. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!