Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg lennék?

Cukorbeteg lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok.

Ma láttam egy videót erről a betegségről, és rákerestem a tünetekre. Az a baj hogy én ezeket a tüneteket nem beképzele, mert mostanában tényleg igazak.

-baromi ingerlékeny vagyok.

-rengeteget iszom és hugyozok.

-a jobb lábam szokott zsibbadni (de ezt eddig annak tudtam be ,hogy a lábaim alapból kicsit befelé állnak, és kattogni is szokott.

Tudom hogy elkéne mennem dokihoz, de mi van, ha csak beképzelem?

(3 éve volt egyszer ilyen vizsgálatom, akkor a kis mérő 5-öst mutatott.)



2017. okt. 2. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt,kérj vizsgálatot a háziorvosodnál,de úgy tudom,vannak patikák,ahol végeznek ingyenes cukormérést.
2017. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hugyozok. Milyen nőies vagy.
2017. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
* amúgy nincs cukorbeteg a családban, és nem vagyok elhízott
2017. okt. 2. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek más miatt is lehetnek, én pl. az első kettőt simán megoldom cukorbetegség nélkül is, de persze lehetsz beteg. Vizsgáltasd ki magad.


Mi van, ha csak beképzeled? Akkor megmondják, hogy nem vagy cukorbeteg és megnyugszol. Vannak gyanús jelek, félsz, ez szerintem elég ahhoz, hogy kivizsgáljanak, habár nem vagyok képben ezekkel kapcsolatban, de nekem logikus lenne, nehogy már rettegj, nem olyan komoly és drága vizsgálat az, a betegség viszont súlyos és sokakat érint.

2017. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Minden esetre kísérd figyelemmel a vércukor szinted alakulását. (Egy 2-es típusú cukorbeteg.)
2017. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!