Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Idegrendszeri...

Mi lehet ez? Idegrendszeri probléma? Agydaganat?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem észre magamon, hogy elég rendesen dekoncetrált vagyok a suliba. Vagy amikor simán félreírom a betűket ha tollbamondás vagy. Gyakran nem tudok értelmes mondatokat írni chaten. Tévesztem a neveket néha. A szavakat elég sokszor keverem össze. Pl.:Nehéz ilyen cipőre lábat venni...Meg hasonlók. De viszont kitűnő tanuló vagyok és a tanulással most sincsen kimondottan baj...habár begyűjtöttem egy pár négyest mostanság. An mindegy. Reggelente homályos látás is szokott jelentkezni, vagyis valamelyik szememre egy pár percig homályosan látok. (Szemüveges is vagyok) Mi lehet ez szerintetek?? Amúgy elég rendesen hipochonder vagyok.

2017. okt. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne diagnosztizáld magad. A dekoncentráltság meg nem agydaganat tünet.
2017. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted az is lehet, hogy csak a komplett mindenséget beképzelem magamnak?
2017. okt. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Ez akár annyiuktól is lehet hogy túlhajszltad magad, vagy nem tudod normálisan kipihenni magad.
2017. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Millió dologtól lehet, nem kell rögtön agydaganatra gondolni. Nem aludtál eleget, nem ettél-ittál eleget, nincs friss levegő, ábrándozol, szerelmes vagy, unatkozol, nem érdekel, stb.
2017. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ez egyre furább. Tök sokszot beszélek férre. Már hülyének is néznek miatta. Nem tudok remdesen fogalmazni.
2017. okt. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!