Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vernyomascsokkentot abba...

Vernyomascsokkentot abba lehetne hagyni?

Figyelt kérdés

14 evesen kiszurtek iskolai vizsgalaton most vagyok 18 es Talliton 12.5 mg ot szedek reggel 1 es este 1.Viszont szeretnem abbahagyni,persze orvossal egyeztetnek rola.Most elkezdtem amugy is sportolni heti 6x,szedek Omega 3 at,estenkent fokhagymat,kerulom a sosat es a fuszereset es sok vizet iszom valamint nem dohanyzom.Szerintem ezek is elegek ahhoz hogy normalis legyen nem ertem 18 evesen miert van gyogyszerre szuksegem.Nem

szoktam

rosszullenni 1-2 hetente 1 fejfajas es kesz viszont felek hogy ha tovabb szednem elobb utobb jelentkezne par mellekhatas most olvastam utana es nemigazan jonnenek jol.Aki ezt vagy masmilyet szedett volt valami mellekhatasa?Ti mit gondoltok errol?


Koszonom a valaszokat



2017. okt. 12. 01:23
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Azt csak az orvosod javaslatára teheted.

2. Ha egyszer bekerülsz a gépezetbe, nincs menekvés.

3. Kár az okoskodásért, érdemesebb felkeresni egy alternatív gyógyító szakembert, akinek elég tapasztalata van ezen a területen. De ő sem fogja mondani, hogy a bogyókat hagyd el, azt csak az orvosod teheti.

2017. okt. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!