Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves fiú vagyok, és már...

20 éves fiú vagyok, és már elég kopasz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felül, a homlokom felett már legalább egy két ujjnyi rész teljesen sima, és a halántékom fölött, oldalt is. Nagyon durva. Igaz, néha naponta mosom, nem is biztos, hogy rendesen táplálkoznék, meleg vízzel szoktam mosni, sokat is mozgok. Nem tudom, mit tehetnék ellene. Van valami praktika a zsebetekben, vagy muszáj lesz bőrgyógyászhoz fordulnom?

2017. okt. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez sajna genetika. Sok embert ismerek, akik ilyen fiatalon elkezdenek kopaszodni.

Ha sok pénzed lesz, és nagyon zavar, esetleg hajbeültetés...

Bőrgyógyászhoz ilyennel nem érdemes menni.

2017. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd utána, hogy miért kopaszodik.
2017. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam, pont azért írtam azt, amit...
2017. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem neked irtam xD
2017. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Gimiben volt egy osztálytársam, akinek a feje búbján már gyérült a haj, mire leérettségiztünk! Tehát 18 éves volt ekkor.
2017. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Kicsit régi már a kérdés, de sebaj.


19 éves srác vagyok és nálam ugyan ez a helyzet.

Kopaszodom keményen, nekem is nagyon durván néz már ki. Ha nincs megmosva és 'rendesen' megfésülve úgy nézek ki mint egy 80 éves, persze csak felülről. :P:D


Nem telik el nap, hogy legalább egy képet ne csináljak a fejemről, hogy láthassam hol tart a kopaszodás.


Az egészben a legdurvább, hogy mindez 19 évesen történik és hát én eléggé ragaszkodom a hajamhoz. De nagyon úgy néz ki, hogy el kell tőle búcsúznom, mert nem nagyon látok esélyt arra nézve, hogy valaha is vissza fog nőni.

Hacsak hajbeültetés ami kutya drága. A kenceficékben se hiszek annyira.


Suliban a haverok szivatnak vele rendesen :D de persze csak diszkréten, nem bántásból.:)


Mellesleg azt tudom javasolni, amit én is csináltam: először menj el dokihoz ha még nem voltál, nézzék meg a vérképedet, sose lehet tudni, lehet ott van valami gond. Nálam ez nagyon jó volt, úgyhogy ez kilőve.


Amire én hivatkozok, az a stressz és az elhanyagoló életmód. Sokat olvastam már utána a témának, már van némi ismeretem erről.

Milyen a közérzeted? Eszel rendesen? Pihensz eleget? Nem vagy depis, tudod kezelni a stresszt? stb.


A genetika sincs kizárva.

Anyai ágon a nagyapától lehet a kopaszodást örökölni. Nálam például ez is lehetséges.

2017. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!