Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhártyagyulladás? Vagy...

Agyhártyagyulladás? Vagy influenza?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3. Napja vagyok bent valamiben. Az első 2 nap csak köhögés volt de nem szakadt fel. Vettem be strepsilst. Az nagyon jól felszámított a és azóta ez a tünet fent áll . De ma reggel 37.6 volt a lazam és nem is megy lejebb és mellette fáj a fejem is :( nem erősen de kellemetlen nagyon. Remélem nem agyhártyagyulladás gyulladás. Gyógyszert vettem be és sok neocitrant is íttam. De ma nagyon rosszul vagyok levertség hőemelkedés fejfájás köhögés.

2017. okt. 15. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mégis te, hogy következtettél agyhártyagyulladásra de komolyan? Mellesleg a 37,6 még nem is láz csak gyenge hőemelkedés. Csak egy sima hétköznapi megfázás.
2017. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza egy elég komoly betegség, nem egy szimpla megfázás.
2017. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Neharagudjatok. Hipochonder vagyok és ilyenkor tudjátok a legrosszabb jön ki mindig..
2017. okt. 15. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod-e fekvo helyzetben az alladdal erinteni a mellkasodat? (Haton fekszel, es felemeled a fejed ugy hogy az allad elerje a mellkast, felules nelkul, csak a fejed mozdul.)

Mert ha nem, az a meningitis(agyhartyagyulladas) legbiztosabb tunete. Amugy nem art ha influenzas tuneteknel orvos is lat, mert sok sulyos betegseg kezdodik infuenzas tunetekkel.

2017. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hali. Hát az allcsucsom nem éri el mert a tokam felfogja xd de amúgy élerem igen.
2017. okt. 15. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Leginkább egy őszi vírusos betegség lehet.
2017. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ez influenza, mert ha agyhártyagyulladás lenne, már nem írogatnál itt. Az gyorsan súlyosbodik.
2017. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De még csak már reggel kezdődtek a tünetek a fegajas meg az enyhe hőemelkedés. Azóta a gyógyszer levitte 37.0 rá. Csak a fejem fáj még. Egyébként milyen gyors az agyhártyagyulladás? Akár óránként rosszabodhat? Köszönöm a megnyugtató válaszokat .
2017. okt. 15. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Orankent rosszabbodik. Itt ahol en elek, nagyon nagyokori, ezert gyerekeknek teenagereknek vedooltast is ajanljak, sot egy bizonyos korig kotelezo.

Teli idoszakban nagy kampanyokban terelik ra a figyelmet, mert volt olyan eset, aki ha egy oraval hamarabb jut korhazba nem szenvedett volna agyserulest, es nem benul le. Halalos esetek is vannak.

Ezert kell elmenni orvoshoz ha beteg vagy, es nem tudod mi a bajod, mert mint irtam elotte, sok sulyos betegseg kezdodik influenzas tunetekkel.

2017. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!