Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, ha már több,...

Az normális, ha már több, mint 2 hónapja beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Még augusztusban volt,hogy enyhe torokfájásom és mellette általános rossz közérzetem volt. Azt gondoltam, pár napon belül elmúlik,mivel viszont 1,5hét múlva változtatlanul éreztem magam, elmentem orvoshoz,aki azt mondta piros a torkom,de nincs nagy bajom,de ad rá antibiotikumot. Rá 2héttel még mindig nem múlt el,amikor visszamentem (allergia gyógyszert iratni csak eredetileg),jeleztem,és mondta, hogy lehet a stressz miatt húzódik el (ugyanis a következő héten kiutaztam Olaszországba, fél évre,ösztöndíjjal). Egyetértettem,és türelmesen vártam. Már 1-2hete lehettem kint, és még mindig nem múlt el, ezért elmentem itt is orvoshoz,aki szintén annyit mondott csak,hogy kicsit piros a torkom, majd amikor mondtam, hogy ez már több,mint egy hónapja,átirányított labor vizsgálatra, ahol nyálmintát vettek és baktériumot kerestek bennem, ami pedig negatív lett. Itt megint megnyugotattam magam, hogy el kell akkor majd múlnia lassan. Most már viszont két hónapnál is régebb óta tart, és bár nem vagyok különösebben rosszul,de messze nem vagyok 100%-os, de nem gondolnám, hogy annyit stresszelnék, hogy emiatt egy egyszerű betegség ennyi időre elhúzódjon. Ez normális így szerintetek?

2017. okt. 18. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál meg 1 liter páleszt, hidd el, az helyrevág :D
2017. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!