Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányinger esténként. Szúró...

Hányinger esténként. Szúró érzet a hátban? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy minden este 21:00-23:00 között nagyon erős hányingerem lesz(terhesség kizárva!).

Nem is törődtem vele, de ma reggel mikor felkeltem bal oldalt, felül a hátamban annyira erős szúrást éreztem, hogy nem tudtam felkelni az ágyból órákon keresztül. Estére már a karomban,mellkasomban, nyakamban és az állkapcsomban is előjött ez a fájdalom.próbáltam rá nyújtani, de nem múlt el. Sajnos a héten már nem tudok eljutni orvoshoz. A kérdésem az lenne, hogy a hányinger és a szúrás összekapcsolódhat?

Ez csak egy egyszerű ideg becsípődés ill. ránditás ami kisugárzik, vagy komolyabban utána kéne néznem?


Előre is köszönöm, a válaszokat!


23/L



2017. okt. 18. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképp elmennék orvoshoz hamar, nem számít hogy a héten már nem lehet (mi az hogy nem lehet? Mindenhol van orvos). Akármi lehet ez, akár még súlyos is. ne legyen igazam.
2017. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!