Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyre több anyajegy jön ki...

Egyre több anyajegy jön ki rajtam. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Naptól védem magam, max foktor és szinte ki se megyek nyáron ha annyira süt a nap. Egyre több és sötétebb anyajegyeim lesznek. Amellett, hogy esztétikailag se elönyös félek, hogy valami bajom lehet. Járok szürésekre, ott azt mondjak oke, ne menjek napozni... Lassan már a dalmaták tiszteletbeli tagja leszek. Valaki tud ebben segiteni? Nagyon köszönöm!

2017. okt. 20. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanúgy ez a bajom.

hihi én is ezzel viccelődtem. ne aggódj nekem azt mondták pigment hiba. nem jelent semmit ha több szűrővizsgalat után se mondták hogy baj lenne.

üdv a klubba :)

2017. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 akarkizoltan56 ***** válasza:

Tegyél rá mézet mindennap

Egy hét és elmulik

2017. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 akarkizoltan56 ***** válasza:

Max foktortol jött elő

Minden kencefice káros

2017. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány éves vagy? Nekem negyven felett kezdte, előtte volt kb. 2-3 össz-vissz, azóta sok pici. Nekem is azt mondták, nincs gond, csak éppen azt nem akarta a doktornő kimondani, hogy hja, ez a korral jár, de szerintem gondolta szerintem:), aki erre hajlamos, nem lehet elkerülni. Én sem örülök neki, fehér bőrű vagyok, ráadásul mamám is tele volt idős korára. Gondolom, örököltem. Szép kilátások. :)
2017. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*-szerintem
2017. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem hiszem hogy annyira osszefugg a korral:/

En csak 18 leszek es az utobbi 1 evben kezdtek nagyobb szamban elojonni, de ugy hogy minden heten eszre veszek egy ujabb kis pontot.

Elvileg a kis pontok nem veszelyesek csak a nagyok/kidudorodoak (nekem sajnos olyanok is vannak) de egy orvos mindenkeppen jobban tudna mint en:D

2017. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!